Місія

Місія “Колекторського Агентства Фактор” – використовуючи інноваційні моделі врегулювання питань заборгованості, повертати кошти нашим клієнтам, в той же час, допомогти знайти вихід для кожного позичальника, зміцнюючи загальну економічну систему держави.

“Колекторське Агентство Фактор” стабільно займає лідируючі позиції на ринку стягнення проблемної заборгованості з 2008 року, надаючи якісний і ефективний сервіс для провідних фінансових організацій країни. Компанія постійно аналізує досвід кращих світових організацій в даній сфері, впроваджуючи його в систему своєї діяльності і адаптуючи до реалій українського законодавства. Офіси компанії забезпечені високоякісним обладнанням преміум-сегменту, включаючи системи Delta M Collection і Mediatel Data, а співробітники компанії постійно вдосконалюють свої професійні навички у провідних фахівців країни.

Інфраструктура компанії безперервно розвивається: крім сучасного офісу в Києві, в 2019 році було відкрито офіс і в Полтаві, підвищивши результативність надання послуг для наших клієнтів. Компанія володіє найкращим штатом співробітників, які демонструють високі результати в процесах досудового стягнення. Керівний склад компанії складається з професіоналів з досвідом роботи більше 10 років, що гарантує ефективну роботу з будь-якими борговими портфелями.