Місія

Місія колекторської компанії «Фактор» – використовуючи інноваційні моделі врегулювання питань заборгованості, повертати кошти нашим клієнтам, в той же час допомогти знайти вихід для кожного позичальника зміцнюючи загальну економічну систему держави.

Колекторська компанія «Фактор» стабільно займає лідируючі позиції на ринку стягнення проблемної заборгованості з 2008 року, надаючи якісний і ефективний сервіс для провідних фінансових організацій країни. З моменту покупки першого боргового портфеля в 2009 році компанія постійно аналізує досвід кращих світових організацій в даній сфері, впроваджуючи його в систему своєї діяльності і адаптуючи до реалій українського законодавства. Офіси компанії забезпечені високоякісним обладнанням преміум-сегмента, включаючи системи Delta M Collection і Mediatel Data, а співробітники компанії постійно вдосконалюють свої професійні навички у провідних фахівців країни.

Інфраструктура компанії безперервно розвивається: крім сучасного офісу в Києві, в 2019 році КА «Фактор» відкрив регіональне представництво в Полтаві, підвищивши результативність надання послуг для наших клієнтів. Компанія володіє, найкращим штатом співробітників, які демонструють високі і довгострокові результати в процесах досудового стягнення. Керівний склад компанії складається з професіоналів з досвідом роботи більше 10 років, що гарантує ефективну роботу з будь-якими борговими портфелями.